hachettefle

Webinaria Hachette

Jak przegotować uczniów do części pisemnej egzaminu DELF? Webinarium z autorkami serii DELF

Zapraszamy serdecznie Nauczycieli języka francuskiego do udziału w webinarium pedagogicznym o egzaminach DELF Junior/Scolaire i DELF Tout Public w nowej formule.  

Jeżeli przygotujcie się i/lub przygotujcie przyszłych kandydatów do pisemnego egzaminu DELF B1 i DELF B2 (zarówno dla młodzieży jak i dla dorosłych), w czasie webinarium poznacie nową edycję podręczników DELF wyd. Hachette FLE.

Spotkanie poprowadzą: Nelly Mous, autorka i koordynatorka kolekcji DELF wyd. Hachette FLE, oraz Anne-Sophie Jourdain, autorka podręczników z ww. kolekcji i redaktorka egzaminów DELF/DALF dla France Éducation International. Autorki opowiedzą, jak ćwiczenia zaproponowane w podręcznikach DELF są cenną pomocą w przygotowaniu do egzaminu w części pisemnej. Podczas wideospotkania przedstawią przykłady zadań, które stopniowo prowadzą w przygotowaniu wypowiedzi pisemnej. Poruszą także kwestię oceniania na egzaminie pisemnym wg kryteriów dla obu poziomów biegłości językowej (B1 i B2).

Webinarium odbędzie się w czwartek 2 maja w godz. 15:00-16:00.

# Les spécificités des épreuves de production écrite DELF B1 et DELF B2


Nelly MOUS et Anne-Sophie JOURDAIN, autrices DELF

Vous souhaitez préparer au mieux vos élèves pour les épreuves écrites du DELF ?

Nelly Mous et Anne-Sophie Jourdain sont là pour vous donner des conseils ! Toutes deux ont participé à l’écriture de nos collections d’ouvrages sur le DELF. Elles vous fourniront une aide précieuse en vous montrant des activités guidées pour apprendre à structurer des idées, des arguments et des discours. Elles reviendront aussi sur le nouveau barème de notation du DELF afin de mieux comprendre ce qui est attendu à l’épreuve de production écrite.

Czwartek 2 maja o godz. 15:00

DELF Tout Public [NOWOŚĆ]

Nowa publikacja wydawnictwa Hachette FLE doskonale przygotowuje do egzaminu DELF w zmienionej formule. Oprócz ćwiczeń typu egzaminacyjnego zawiera liczne wskazówki i porady, aby poznać strukturę egzaminu. Zawiera klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń, przykładowe wypowiedzi ustne i pisemne. Kompletne egzaminy umożliwiają sprawdzenie swoich umiejętności przed przystąpieniem do oficjalnego egzaminu z języka francuskiego.

Materiały uzupełniające: nagrania audio, wideo oraz dodatkowe egzaminy próbne są dostępne na stronie serii delf.hachettefle.fr

DELF Tout Public B1 Hachette FLE [nowość]

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2023/24. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.