hachettefle

Konferencje i szkolenia

Strefa Nauczyciela

Konferencje i szkolenia

Zapraszamy nauczycieli języka francuskiego na konferencje metodyczne - stacjonarne i online oraz na dyżury metodyczne w księgarniach BOOKLAND.

Konferencje stacjonarne prowadzą nasi doradcy metodyczni z Francji i w Polsce. Doradcy przedstawią Państwu najnowsze podręczniki, materiały edukacyjne i narzędzia cyfrowe do nauczania języka francuskiego.

Organizujemy również warsztaty z autorami podręczników, nauczycielami-praktykami. Autorzy podręczników nie tylko przedstawią najnowsze kursy do nauki języka, ale przede wszystkim przekażą liczne wskazówki metodyczne, które umożliwią Państwu dostosowanie materiału językowego oraz form pracy do zajęć lekcyjnych. Dzięki praktycznym warsztatom uczenie języka francuskiego będzie efektywne i przyjemne.

Cyklicznie zapraszamy na dyżur metodyczny w księgarni Bookland. Indywidualne  spotkanie to doskonały moment na zadanie wszystkich pytań pojawiających się przed wyborem podręcznika na nowy rok szkolny i przed rozpoczęciem pracy z nowym kursem.

Wszystkie szkolenia organizowane przez wydawnictwo Hachette FLE są bezpłatne. Uczestnicy zawsze otrzymują materiały konferencyjne, tj. egzemplarze okazowe podręczników, broszury informacyjne, plakaty gramatyczno-leksykalne i cywilizacyjne do pracowni językowej. Zapewniamy również certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

Informacje o terminach i miejscach konferencji stacjonarnych i dyżurach metodycznych przesyłamy bezpośrednio na Państwa skrzynki mailowe. Zapraszamy do dołączenia do naszego newslettera.

Terminy spotkań w formie zdalnej można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce WEBINARIA >>

Zapraszamy serdecznie na spotkania!

Explore 1 podręcznik dla kl. 7 SP