hachettefle

Parcours digital

Dodatkowe ćwiczenia interaktywne

Parcours digital® to dodatkowe, bezpłatne ćwiczenia interaktywne skorelowane z podręcznikami Hachette FLE. Ćwiczenia pozwalają samodzielnie powtórzyć i utrwalić materiał wprowadzony w podręczniku, nadrobić braki czy poszerzyć wiedzę i umiejętności na platformie cyfrowej.

Parcours digital pomoże w lepszym zrozumieniu i przyswojeniu materiału, co jest szczególnie ważne dla uczniów preferujących uczenie się wizualne i interaktywne. Platforma jest dostępna online z poziomu dowolnej przeglądarki, co pozwala użytkownikom na naukę języka francuskiego w dowolnym miejscu i czasie.

Jakie są korzyści z korzystania z Parcours digital®?

Powtórka i utrwalenie materiału z podręcznika

Ćwiczenia pozwalają samodzielnie powtórzyć i utrwalić materiał wprowadzony w podręczniku przy użyciu platformy cyfrowej. Różnorodność zadań umożliwia sprawdzenie wiedzy z zakresu słownictwa, gramatyki, rozumienia ze słuchu czy fonetyki.
Przy licznych zagadnieniach dodano krótki komentarz, który przypomni regułę gramatyczną, lub dodano odwołanie do stron z podręcznika.

Ćwiczenia z autokorektą

Dzięki funkcji sprawdzania odpowiedzi uczeń od razu otrzymuje informację zwrotną, czy zadanie zostało wykonane poprawnie. Wszystkie ćwiczenia można wykonać wielokrotnie.

Aktywna, angażująca nauka

Parcours digital® pozwala rozwiązywać różnego rodzaju zadania leksykalno-gramatyczne w formie gier. Ćwiczenia interaktywne mają atrakcyjną formę graficzną. Automatyczne ocenianie daje natychmiastową odpowiedź, czy zadanie zostało wykonane poprawnie i zachęca do przejścia do kolejnego etapu.

Klasa wirtualna - wsparcie Nauczyciela

W ramach platformy nauczyciel może tworzyć wirtualne zespoły i klasy, dzięki czemu będzie miał możliwość śledzenia postępów w nauce każdego ucznia. Platforma posiada również wewnętrzny komunikator do wymiany wiadomości pomiędzy nauczycielem z grupą.

Parcours digital Explore 1 (lexique)
Parcours digital Explore 1 (lexique)
Parcours digital Inspire 3 (grammaire)
Parcours digital Inspire 3 (grammaire)
Parcours digital Inspire Jeunes 1 (agir)
Parcours digital Inspire Jeunes 1 (agir)
Parcours digital Cosmopolite 1 (phonétique)
Parcours digital Cosmopolite 1 (phonétique)

Gdzie znajduje się bezpłatny kod aktywacyjny do platformy?

Indywidualny kod aktywacyjny do ćwiczeń interaktywnych Parcours digital® znajduje się w podręcznikach ucznia lub zeszytach ćwiczeń, które w opisie posiadają informację o dodatku cyfrowym. Parcours digital® jest również zintegrowany z podręcznikiem interaktywnym dla nauczyciela poniższych kursów. 

Zeszyt ćwiczeń kursów szkolnych

Adomania
Explore (edycja międzynarodowa)

Podręcznik kursów dla szkół językowych i uczelni

Cosmopolite
Inspire
Mon Alter Ego; Alter Ego+
Objectif Diplomatie
Objectif Express
FOCUS Grammaire du français

Podręcznik interaktywny dla Nauczyciela

Explore (polska edycja dla kl. 7 i 8 SP)
En Action
Inspire Jeunes

Obejrzyj tutoriale na naszym kanale YouTube

Twój adres email nie zostanie opublikowany.