hachettefle

Dynamiser ses cours avec les plus jeunes

Dynamiczne zajęcia z uczniami w wieku szkolnym. Webinarium

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli języka francuskiego do udziału w ostatnim w tym roku kalendarzowym webinarium metodycznym. Tematem najbliższego spotkania będą zajęcia lekcyjne z uczniami w wieku szkolnym – w szkole podstawowej i w liceum. Jakie ćwiczenia i zadania wpłyną na rozwój kompetencji językowych, wiedzy i umiejętności? Jaki typ zadań zaangażuje uczniów i wzmocni ich motywację do nauki języka francuskiego? 

Webinarium poprowadzi pani Hélène Tremblay, doradca metodyczny Hachette FLE, nauczyciel języka angielskiego i francuskiego jako języka obcego. Swoje doświadczenie dydaktyczne zdobywała w ośrodkach Alliance Française w Europie i w Azji. 

Wideokonferencja odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia w godz. 17:00-18:00. Zachęcamy do udziału w webinarium na żywo. 

#7 Dynamiser ses cours avec les plus jeunes


Hélène Tremblay, déléguée pédagogique

Les activités à destination des publics enfants et adolescents sont l’occasion pour les élèves de développer leurs compétences, leurs connaissances et leur compréhension de différentes manières. Les activités pédagogiques peuvent aussi engager les élèves de manière active, constructive, intentionnelle, authentique et coopérative.

Hélène Tremblay, responsable pédagogique et commerciale, vous donnera des idées simples, ludiques et dynamisantes, inédites ou tirées des méthodes Hachette FLE, pour vous faciliter la préparation et le déroulement de vos classes avec les plus jeunes.

Poniedziałek 18 grudnia o godz. 17:00

Odkryj serie podręczników dla uczniów szkoły podstawowej

Les Loustics seria wydawnicza

Poznaj podręczniki z rekomendacją MEN do szkół średnich

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2023/24. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.