hachettefle

Nowości wydawnicze Hachette FLE w katalogu 2024. Webinarium

Zapraszamy serdecznie Nauczycieli języka francuskiego do udziału w webinarium z doradcą metodycznym Hachette FLE. Na pierwszym w tym roku kalendarzowym spotkaniu zostaną przedstawione nowości wydawnicze do nauki i nauczania języka francuskiego starszej młodzieży i dorosłych. Poznają Państwo główne założenia metodyczne, komponenty i narzędzia cyfrowe nowej edycji Mon Alter Ego (A1-B1). W serii Inspire zostanie przedstawiony najnowszy tom 4 na poziomie B2. Nie zabraknie informacji o publikacjach uzupełniających. FOCUS Cultures zachęca do odrywania i pogłębiania wiedzy o kulturze Francji i krajów frankofońskich przy jednoczesnej pracy nad językiem. Kolejne tomy w nowe edycji serii DELF Tout Public umożliwią przygotowanie się do egzaminu w zmienione formule. 

Nowe podręczniki i narzędzia cyfrowe przedstawi pani Imane Ettoubaji, doradca metodyczny Hachette FLE. Pani Ettoubaji posiada dyplom nauczyciela francuskiego jako języka obcego (FLE). Prowadziła zajęcia FLE na wszystkich poziomach zaawansowania nie tylko we Francji. Szkoliła nauczycieli FLE m.in. w Maroku i w Libanie.

Webinarium odbędzie się we wtorek 6 lutego. Proponujemy 2 różne terminy spotkania. Serdecznie zapraszamy!  

# Les nouvelles méthodes adultes au catalogue Hachette 2024


Imane ETTOUBAJI, déléguée pédagogique

Vous étiez très nombreux à nous la demander : venez découvrir la toute nouvelle collection Mon Alter Ego dont le niveau 2 vient de paraître ! Une collection entièrement renouvelée et repensée pour correspondre au mieux à vos besoins, à ceux de vos apprenants, mais aussi à ceux de vos institutions. 

Ce sera aussi l’occasion de découvrir le quatrième niveau d’Inspire (B2) qui complète la collection ainsi que notre nouveauté Inspire Lycée. Nous échangerons également autour de Focus Culture et de la nouvelle édition des DELF A1 et A2, puis nous ferons le point sur les outils numériques et complémentaires.

Wtorek 6 lutego o godz. 11:00

Wtorek 6 lutego o godz. 17:00

Odkryj nowe podręczniki i materiały dla osób dorosłych

Mon Alter Ego 2 podręcznik
Mon Alter Ego 2 podręcznik
Inspire 4 podręcznik
Inspire 4 podręcznik
FOCUS Culture
FOCUS Culture
DELF Tout Public B1
DELF Tout Public B1

Skonsultuj katalog Hachette FLE 2024

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2024/25. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.