hachettefle

uczniowie szkoły podstawowej

Oferta Hachette FLE na nowy cykl dotacyjny 2023-2025

We wrześniu br. uczniowie klasy 7 szkoły podstawowej otrzymają bezpłatne podręczniki do nauki języka francuskiego. 

W ramach dotacji celowej MEiN szkoły zakupią nowe podręczniki wieloletnie dla uczniów kl. 1, 4 i 7 SP oraz ćwiczenia dla uczniów wszystkich klas. Wysokość kwot dotacji określa rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z 11 maja 2023 r., opublikowane 18 maja 2023 r., w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie uczniów szkół podstawowych i szkół artystycznych na podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe w roku szkolnym 2023/2024.

Jakie podręczniki uzyskały rekomendację MEiN? Jak złożyć zamówienie na materiały do nauki języka francuskiego w ramach dotacji celowej MEiN?  

 


Oferta dla kl. 7 SP

(podręczniki dotacyjne i materiały ćwiczeniowe)
Explore 1 podręcznik
Explore 1 podręcznik
Explore 1 zeszyt ćwiczeń
Explore 1 zeszyt ćwiczeń
En Avant 1 podręcznik
En Avant 1 podręcznik
En Avant 1 zeszyt ćwiczeń

Oferta dla kl. 8 SP

(podręczniki dotacyjne i materiały ćwiczeniowe)
En Avant 2 podręcznik
En Avant 2 zeszyt ćwiczeń

Jak złożyć zamówienie na podręczniki dotacyjne Explore i En Avant?

Nasze publikacje do nauki języka francuskiego dystrybuowane są przez wiodące wydawnictwa edukacyjne i dostawców hurtowych podręczników. Podręczniki i zeszyty ćwiczeń w serii Explore i En Avant można zamówić u przedstawicieli takich dystrybutorów jak: Nowa Era, WSiP (Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne). Książki są w ciągłej sprzedaży w księgarniach stacjonarnych Bookland i w księgarni wysyłkowej bookland.com.pl. Zamówienie dotacyjne pomogą zrealizować nasi doradcy metodyczni.

Wydawcy edukacyjni: Nowa Era i WSiP

Podręczniki Explore i En Avant są dostępne w ramach pakietów podręczników szkolnych w wydawnictwie Nowa Era oraz WSiP. Zamówione podręczniki do nauki języka francuskiego i materiały ćwiczeniowe zostaną dostarczone wraz z podręcznikami do pozostałych przedmiotów szkolnych.

Księgarnie Bookland

Zamówienia dotacyjne realizują księgarnie sieci BOOKLAND. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi, którzy przygotują ofertę i dostarczą książki.

Doradcy metodyczni

Pomocą służą również nasi doradcy metodyczni. Zamówienie dotacyjne można przesłać mailowo bezpośrednio do doradcy, który przedstawi warunki dostawy bezpośredniej i zleci wysyłkę książek.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.