hachettefle

Wakacyjne webinarium w ramach wakacyjnego BELC

Zapraszamy Nauczycieli języka francuskiego do udziału w webinarium, które odbędzie się w ramach wakacyjnego stażu BELC. 

Letni kurs BELC (Bureau d’enseignement de la langue et de la civilisation française à l’étranger) organizowany jest przez France Éducation international w formie hybrydowej – stacjonarnie w Sèvres oraz wirtualnie.

W środę 26 lipca zapraszamy na szkolenie online przygotowane przez Hachette FLE. Pan Olivier Martindoradca metodyczny w czasie webinarium przestawi różna sposoby wykorzystania nagrań wideo na lekcjach języka francuskiego.

#16 Des supports vidéo pour tous les niveaux !


Olivier MARTIN, délégué pédagogique d'Hachette FLE

Les documents vidéos, utilisés en déclencheur ou en complément de leçon, permettent de varier les approches et d’enrichir l’exposition au français authentique.

Nous verrons comment se procurer gratuitement des ressources adaptées à chaque tranche d’âge et à chaque niveau et comment les exploiter facilement, en classe ou en autonomie.

Środa 26 lipca o godz. 13:30

Nowe publikacje prezentowane na webinarium

Explore seria dla kl. 7-8 SP
Inspire kurs języka francuskiego
Mon Alter Ego kurs języka francuskiego

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2023/24. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Program wideokonferencji Hachette FLE

Webinaria, które już odbyły się w rok szkolnym 2022/23:

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.