hachettefle

Webinarium Hachette FLE

Nowe kursy dla dzieci i młodzieży w katalogu Hachette FLE 2024. Webinarium

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli języka francuskiego do udziału w bezpłatnym webinarium z doradcą metodycznym Hachette FLE.

Na drugim w tym roku kalendarzowym wideospotkaniu zostaną przedstawione nowości wydawnicze do nauki i nauczania języka francuskiego dla dzieci i młodzieży. Głównym punktem spotkania będzie HOURRA – nowy kurs dla dzieci w wieku 6-9 lat. Na pewno omówione zostaną serie SÉSAME (dla dzieci w wieku 10-12 lat) oraz EXPLORE (dla młodzieży).

Nowe podręczniki, komponenty cyfrowe i materiały dodatkowe przedstawi pan Olivier Martin, doradca metodyczny Hachette FLE. Pan Martin posiada dyplom nauczyciela francuskiego jako języka obcego (FLE). Prowadził zajęcia i warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Swoje doświadczenie w praktyce dydaktyczne wykorzystał w wydawnictwie Hachette FLE i Hachette Education, gdzie był redaktorem podręczników i materiałów interaktywnych (Parcours digital).  

Webinarium odbędzie się w środę 14 lutego. Proponujemy 2 różne terminy spotkania. Serdecznie zapraszamy!  

# Les nouveautés enfants-ados au catalogue Hachette 2024


Olivier MARTIN, délégué pédagogique

Venez découvrir “Hourra !“, la toute nouvelle collection d’Hugues Denisot, et entrez dans le quotidien joyeux et ludique de la famille Dujardin. Avec des leçons organisées autour de situations de communication concrètes, “Hourra !” propose une exposition progressive à la langue tout en mettant l’accent sur la dimension interdisciplinaire, les projets, les chansons et les jeux.
Nous en profiterons pour évoquer les autres collections disponibles pour ces publics.

Olivier Martin répondra à vos questions à la fin de sa présentation.

Środa 14 lutego o godz. 11:00

Środa 14 lutego o godz. 17:00

Odkryj podręczniki i materiały dla dzieci i młodzieży

Hourra 1 podręcznik
Hourra 1 podręcznik
Sésame 2 podręcznik
Sésame 2 podręcznik
Explore 1 podręcznik
Explore 1 podręcznik
LFF Enquete au labo
Enquête au labo (LFF A2)

Skonsultuj katalog Hachette FLE 2024

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2024/25. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.