hachettefle

Nauka języka francuskiego z kursami Hachette FLE

Wydawnictwo Hachette Français Langue Etrangère proponuje w swoim katalogu nowoczesne i różnorodne kursy do nauki języka francuskiego na studiach.  Wyboru danej serii wydawniczej należy dokonać w zależności od poziomu biegłości językowej studentów i częstotliwości zajęć.  Ważna jest również intensywność nauki i zakładany cel. 

Zapraszamy do poznania pełnej oferty podręczników dla uczelni wyższych.

 

Alter Ego+ seria

Nowoczesna platforma i aplikacja dla studenta i lektora

Hachette FLE oferuje szereg nowoczesnych narzędzi pracy do nauki stacjonarnej, hybrydowej i zdalnej.  

Serie wydawnicze, dedykowane do pracy ze studentami, posiadają podręczniki w dwóch wersjach. Wersja podstawowa to książka papierowa. Wersja premium, czyli “pack numérique“, zawiera podręcznik papierowy oraz kod dostępu do jego odzwierciedlenia cyfrowego na platformie ehachettefle.com.  Każdy podręcznik zawiera ponadto kod aktywacyjny do platformy Parcours digital. Dodatkowe ćwiczenia interaktywne z autokorektą wspomagają samodzielną naukę słownictwa, wymowy, komunikacji i gramatyki francuskiej.

Nagrania audio i wideo do serii Alter Ego+, Cosmopolite, Inspire i Objectif Express są dostępne w bezpłatnej aplikacji MEDIA+.

Wystarczy pobrać aplikację na telefon i zrobić zdjęcie wybranej strony podręcznika lub zeszytu ćwiczeń, aby móc odsłuchać nagrania lub zobaczyć film.

Dowiedz się więcej o aplikacji >>

 

Na platformie ehachettefle.com lektor uzyskuje dostęp do rozbudowanej wersji e-podręczników. “Manuel numérique classe” zawiera książkę i zeszyt ćwiczeń w wersji cyfrowej a także kompletną obudowę metodyczną i dodatkowe ćwiczenia interaktywne do pracy z TBI. Tegoroczną nowością jest funkcja tworzenia klasy wirtualnej i możliwość komunikacji z grupą na platformie Hachette.  

Przy pracy z seriami Inspire i Cosmopolite ogromną pomoc w planowaniu zajęć zapewniają strony Inspire.Lab >> i Cosmopolite.lab >>.  Dzięki szczegółowym informacjom można szybko poznać podręcznik i opracować scenariusz lekcji – zarówno stacjonarnej jak i hybrydowej.

Skorzystaj z promocji studenckiej w księgarniach Bookland

Wszystkie podręczniki Hachette FLE dla uczelni wyższych i szkół językowych zostały objęte promocją w sklepie Bookland.com.pl.  Zamów książki z wysyłką lub bezpłatnym odbiorem w 1 z 12 księgarni stacjonarnych BOOKLAND. 

Bonne rentrée universitaire !

Twój adres email nie zostanie opublikowany.