hachettefle

Wakacje z książką

LFF czyli lektury uproszczone na wakacje!

#WAKACYJNA MOTYWACJA

Jak zmotywować się do nauki języka francuskiego w wakacje?

Oczywiście z dobrą lekturą! Dobrą, czyli taką, która jest dostosowana do poziomu zaawansowania językowego czytelnika, niezbyt trudną, żeby czerpać przyjemność z czytania. Jeszcze lepiej, gdy lektura jest w formie papierowej i w formie audiobooka, aby czytać i słuchać jednocześnie lub najpierw wysłuchać, a następnie czytać (na głos, aby ćwiczyć wymowę!). A najlepiej, gdy książka zawiera słowniczek i ćwiczenia, które szybko sprawdzają rozumienie treści i motywują do dalszej lektury.

Wszystkie powyższe kryteria spełniają lektury z kolekcji Lire en français facile >>

Książki dla młodszych i starczych czytelników, na każdy poziom zaawansowania i zainteresowania! Dla dzieci – ilustrowane książeczki o przygodach psa Alberta i kotki Folio. Kolejna kolekcja – dla młodzieży – fikcje o nastoletnich bohaterach. Natomiast dla starszej młodzieży i dorosłych – dzieła literatury francuskiej w wersji uproszczonej.

Książki posiadają nagranie pełnego tekstu na dołączonej płycie CD lub do bezpłatnego pobrania z strony dedykowanej serii LFF.

#NASZ TOP5 LEKTUR NA WAKACJE

  1. Les Aventures d’Albert et Folio. Vive les vacances ! (poziom A1 – albumowa książeczka dla dzieci)
  2. Nico et le village maudit (poziom A2 – krótka powieść przygodowa dla młodzieży kl. 4-8 SP)
  3. Enquête capitale (poziom A1 – powieść kryminalna dla starszej młodzieży i dorosłych)
  4. Le Fantôme de l’Opéra (poziom A2 – adaptacja klasyki dla starszej młodzieży i dorosłych)
  5. Les Aventures d’Arsène Lupin (poziom B1 – adaptacja powieści dla starszej młodzieży i dorosłych)

#LIRE EN FRANÇAIS (FACILE)

Lektury uproszczone to doskonały pomysł na wakacje! Dzięki wersji dostosowanej do poziomu językowego łączy się przyjemność czytania, jeszcze bardziej słuchania, z nauką języka francuskiego.

Zapraszamy na stronę z prezentacją wszystkich tytułów w kolekcji LFF (Lire en français facile) Zobacz serię wydawniczą >>

Wszystkie książki Hachette FLE można zakupić w promocyjnej cenie na Bookland.com.pl >> i odebrać w 1 z 12 księgarń stacjonarnych BOOKLAND w całej Polsce.

Bonnes vacances et bonnes lectures !

1 Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.