hachettefle

Webinarium Hachette FLE

Jak przygotować uczniów do egzaminu DELF w nowej formule? Webinarium z p. Nelly Mous

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli języka francuskiego do udziału w specjalnym webinarium – wywiadzie z panią Nelly Mous, autorką publikacji DELF Junior/Scolaire i DELF Tout Public. 

Wideoszkolenie odbędzie się w piątek 29 września. Spotkanie online będzie miało formę wywiadu z panią Nelly Mous z departamentu relacji międzynarodowych .

Prelegentka omówi zmiany, które zostały wdrożone na egzaminie DELF w formacie “Junior/Scolaire” (dla młodzieży szkolnej – od 12. do 18. r.ż.) oraz “Tout Public” (dla osób powyżej 18 roku życia). Przestawi strategie, które umożliwią przygotowanie się do nowej formuły egzaminu z języka francuskiego. 

W trakcie webinarium zostanę zaprezentowane nowe wydania publikacji DELF wyd. Hachette FLE, które zostały dostosowane do zmienionej formuły egzaminu. Zawierają liczne przykłady zadań z komentarzem, ćwiczenia i arkusze egzaminacyjne. Dodatkowym atutem serii są nagrania wideo z przebiegu egzaminu, które przedstawiają zarówno początek części testowej jak i przykładowy egzamin ustny.   

#3 Accompagnez vos élèves vers la réussite aux nouvelles épreuves du DELF junior / scolaire avec la collection Hachette FLE !


Nelly MOUS, chargée de coopération internationale à FEI et autrice et coordinatrice de la collection DELF Hachette FLE

Nous interrogerons Nelly Mous, chargée de coopération internationale à France Éducation International (ex. CIEP) et autrice et coordinatrice de la collection DELF Hachette FLE, qui nous expliquera pourquoi les manuels DELF des éditions Hachette FLE disposent de toutes les ressources nécessaires à une bonne préparation des élèves aux épreuves du DELF.

Nous en profiterons également pour faire un rappel de ce qui change avec le nouveau format.

Piątek 29 września o godz. 17:00

DELF JUNIOR/SCOLAIRE dla młodzieży

DELF seria wydawnicza

Odkryj publikacje DELF i TEF zgodne z nową formułą egzaminu

Certyfikat i nagranie

Udział w webinariach Hachette FLE jest oczywiście bezpłatny. Konieczne jest jednak zgłoszenie udziału w wydarzeniu przez formularz.

Co ważne, osoby, które zarejestrują się na spotkanie online, otrzymają imienny certyfikat uczestnictwa (Attestation), a także link umożliwiający odtworzenie webinarium. Zaświadczenie z nagraniem wysyłane jest zwykle 24 godziny po webinarium. 

Warto uczestniczyć w spotkaniu “na żywo”. Zapraszamy do aktywnego udziału w webinarium, do zadawania pytań i odkrywania nowych publikacji na rok szk. 2023/24. 

Webinarium będzie trwało ok. 60 minut.

Zapraszamy na spotkania metodyczne online!

Twój adres email nie zostanie opublikowany.